55

Pojazdy specjalistyczne

pojazdy-specjalistyczne-2Policja posiada nie tylko samochody patrolowe, wśród policyjnego sprzętu są auta służące do monitoringu, specjalnego przeznaczenia, więźniarki i pojazdy serwisowe. Dzisiaj tego typu pojazdy specjalistyczne produkują już producenci krajowi, nadwozie takiego samochodu umieszczone jest na podwoziach samochodów bardzo znanych i sprawdzonych firm, takich jak mercedes benz, volvo, land rover czy iveco. Samochody są przeznaczone do trudnych warunków drogowych, wyposażone w nowoczesne urządzenia, wykonane z bardzo dobrych, odpornych na rdzę materiałów.
Pojazdy służące w policji to między innymi samochody do rozpraszania zamieszek, to specjalistyczne ambulansy kryminalistyczne, samochody warsztatowe, wyposażone w małe dźwigi i żurawie lub wspomniane już więźniarki.
Obok samochodów policyjnych jako pojazdy specjalistyczne uważa się też samochody wojskowe i strażackie oraz medyczne. Wszystkie te pojazdy są doskonałe, innowacyjne, sprawdzające się w najtrudniejszych warunkach, pomalowane na odpowiednie kolory.

Zobacz także nasze inne artykuły o motoryzacji:

Pojazdy specjalistyczne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author:

przeprowadzki-firm-krakow.eu