73

Motoryzacja – męskie hobby?

motoryzacja (10)Pojazdy silnikowe i wszelkiego rodzaju związane z nimi aspekty to jedno z najczęściej spotykanych hobby wśród mężczyzn w niemal każdym przedziale wiekowym.
Miłość do motoryzacji rodzi się najczęściej w bardzo wczesnym wieku i dość często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, z ojca na syna.
Na rynku czasopism można aktualnie spotkać bardzo wiele gazet poświęconych tematowi pojazdów silnikowych wszelkiego rodzaju. W sieci powstają coraz to nowsze serwisy poświęcone nowinkom z branży w Europie i na świecie.
Jasne jest, że motoryzacja to jeden z najchętniej podejmowanych tematów podczas spotkań ze znajomymi i na rodzinnych zjazdach. Samochody, motocykle, quady to strefa zainteresowań praktycznie każdego osobnika płci męskiej. Z racji szybko rozwijającego się przemysłu i nowych technologii, temat ten jest zawsze „na czasie”. W ostatnich latach wzrasta liczba kobiet, które tak jak mężczyźni jeżdżą na motocyklach, biorą udział w międzynarodowych wyścigach i osiągają porównywalne sukcesy w branży.

Zobacz także nasze inne artykuły o motoryzacji:

Motoryzacja – męskie hobby?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author:

http://fotografia-opole.eu