78

Motoryzacja – hobby dla każdego

motoryzacja (5)Zwyczajowo samochody kojarzą nam się jako domena mężczyzn. W tradycyjnym ujęciu to głowa rodziny jest kierowcą, który dojeżdża autem do pracy i odwozi dzieci do szkoły. Podczas spotkań w męskim gronie to właśnie motoryzacja jest jednym z głównych tematów rozmów.

Ale takie zainteresowania przejawiają nie tylko dorośli mężczyźni. Już małe dzieci bawią się samochodzikami, zbierają naklejki z różnymi modelami aut lub resoraki. Lubią się ścigać na gokartach. Często pasja z dzieciństwa przeistacza się w drogę życiową, bo chłopcy decydują się zostać mechanikami, lakiernikami, kierowcami czy nawet rajdowcami.

Motoryzacja coraz częściej wciąga także kobiety. Teraz już nikogo nie dziwi płeć piękna za kierownicą, nawet jeśli jest to miejski autobus. Większość kobiet poprzestaje na uzyskaniu prawa jazdy, ale są też takie, które interesują się głębiej działaniem samochodu, same potrafią dokonać napraw, gdy coś się zepsuje. Niektóre są też na tyle odważne, aby robić karierę jako kierowcy rajdowi, co nie jest tak popularne wśród dziewczyn.

Zobacz także nasze inne artykuły o motoryzacji:

Motoryzacja – hobby dla każdego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author:

Tags: standy eliptyczne cena druku, plisy Oświęcim, blog początkującego elektronika, Minikoparka Gorlice, Szamba Betonowe Brzozów, szkiełkowanie kraków, lpk110, glutamina katowice, CPE Gliwice, Fotodepilacja Żary, trioxygen 5

akcesoria do łazienki Apavisa, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Szamba Betonowe Ropczyce, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, tanie taxi ketrzyn, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa