30

Foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe (1)Fotelik samochodowy jest na liście zakupów każdego nowego rodzica podróżującego samochodem. Foteliki samochodowe są w naszym kraju obowiązkowym elementem wyposażenia, który gwarantuje bezpieczeństwo naszych pociech w trakcie podróży oraz ewentualnego wypadku. Dlatego też na jego wybór warto poświęcić nieco więcej czasu i energii. O czym należy pamiętać?

Podstawową informacją, która pozwoli wybrać bezpieczny model będzie oczywiście waga dziecka. Zwróć również uwagę na wszelkiego rodzaju rankingi, które oceniają poziom bezpieczeństwa poszczególnych foteli. Bardzo ważne będą tutaj oczywiście aktualne wyniki testów zderzeniowych.

Bardzo istotną kwestią będzie również montaż. Foteliki samochodowe najlepiej będą się sprawdzały na środku tylnej kanapy naszego auta. Pamiętaj oczywiście o tym, że dziecko w foteliku zawsze będzie musiało mieć zapięte swoje pasy. Pamiętaj o tym, że nie warto kupować fotelików z drugiej ręki – nigdy nie będziemy mieć pewności, czy nie został on wcześniej uszkodzony.

Zobacz także nasze inne artykuły o motoryzacji:

Foteliki samochodowe
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)
About the author:

catering-wesele.eu